MONTAŻ

 

Duże doświadczenie naszych montażystów zapewni szybki i fachowy montaż urządzeń co w przyszłości zaowocuje małą awaryjnością windy. Nowe windy są urządzeniami bezpiecznymi i zgodnymi w wszystkimi obowiązującymi normami europejskimi. Zapewniają długoletnią, bezawaryjną i ekonomiczną pracę oraz komfortową eksploatację. Nasi konstruktorzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania, dopasowując je do indywidualnych potrzeb użytkowników.

 

Oferujemy windy do budynków mieszkalnych, biur i instytucji, o różnych zastosowaniach i wystrojach, dobierając produkty odpowiadające życzeniom inwestorów. Nowoczesność i bezpieczeństwo jest najważniejsze, niemniej jednak estetyka i wygoda jest dla nas równie ważna.

 

MODERNIZACJA

 

Modernizacja to w dużym skrócie poprawa bezpieczeństwa, komfortu oraz estetyki Państwa urządzeń. To również dostosowanie istniejących wind do nowych przepisów i wymagań płynących z Dyrektyw Unii Europejskiej. Osiągamy dużą oszczędność w zużyciu energii elektrycznej , znacznie niższą awaryjność urządzeń. Wszystkie te atuty osiągamy poprzez staranny dobór sprawdzonych podzespołów i części renomowanych europejskich producentów.

 

KONSERWACJA

 

Serwisujemy i naprawiamy urządzenia dźwigowe wszystkich typów i producentów europejskich.

 

 

SZCZEGÓŁOWA OFERTA:

 

 • Dźwigi hydrauliczne

 

Dźwig hydrauliczny o udźwigu od 320 kg do 1000 kg. Jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001, spełnia wymagania europejskiej Dyrektywy Dźwigowej 95/16/CE. Zapewnia bardzo wysoki komfort przejazdu kabiny, a dokładność zatrzymania się na progu przystanku.

 

Zalety:

 • prosta, niezawodna konstrukcja,
 • niższa cena urządzenia i konserwacji w porównaniu do dźwigów elektrycznych,
 • niskie koszty eksploatacji,
 • wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki umieszczeniu zespołu napędowego i sterowania poza szybem.

 

Zastosowanie: budynki mieszkalne i biurowe, hotele, budynki użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i sportowe. 

 

 • Dźwigi elektryczne

 

Dźwig elektryczny o udźwigu od 450 kg do 1000 kg Jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001, spełnia wymagania europejskiej Dyrektywy Dźwigowej 95/16/WE.

 

Zastosowanie: wysokie budynki mieszkalne i biurowe, hotele, budynki użyteczności publicznej.

 

 • Dźwig o obniżonym podszybiu i/lub nadszybiu

 

Dźwig hydrauliczny o udźwigu od 320 kg do 630 kg bazujący na normie PN-EN 81-21. Reprezentuje dźwigi, windy ze zmniejszonym podszybiem i nadszybiem. Przeznaczony jest do istniejących budynków, w których nie ma możliwości zastosowania pełnego podszybia i/lub nadszybia. Dzięki dodatkowym urządzeniom bezpieczeństwa udało się zredukować podszybie do 45 cm, a nadszybie do 275cm.

 

 • Małe dźwigi towarowe

 

Grupa małych dźwigów towarowych o udźwigu od 50 do 300 kg, niezastąpiona przy transporcie pionowym towarów w takich obiektach jak: restauracje, hotele, biura, banki, szkoły, magazyny, sklepy, domy jednorodzinne itp. oferujemy solidną, łatwą w montażu, samonośną konstrukcję.

 

Samonośna konstrukcja ułatwia montaż dźwigu oraz minimalizuje zakres niezbędnych prac budowlanych. Jest to szczególnie ważne w przypadku instalacji dźwigu w istniejącym obiekcie. Samonośną konstrukcję obudowuje się po zainstalowaniu dźwigu. Może to być:

 • płyta kartonowo-gipsowa (2 x 12 mm),
 • ścianka murowana lub żelbetowa,
 • blacha stalowa o grubości nie mniejszej niż 1 mm

 

 • Dźwigi towarowe

 

O udźwigach od 900 do 12.500 kg i większych służą do przewozu towarów i towarzyszących osób. Z reguły te o większych udźwigach są przystosowane do załadunku i rozładunku za pomocą wózków widłowych. Są wyposażone w bezpośrednie napędy z dwoma lub czterema siłownikami typu EC (teleskopowe z mechaniczną synchronizacją) lub TCS (dla wąskich szybów). Jeżeli jest to konieczne, dodatkowo stosuje się podchwyty stabilizujące podłogę kabiny podczas załadunku.

 

 • Rozwiązania specjalne i panoramiczne

 

Oferujemy szereg rozwiązań odpowiednich szczególnie dla odnawianych budynków, jak również dźwigi panoramiczne z wykonanymi na zamówienie kabinami. Oferujemy dźwigi o specjalnym wykończeniu.

 

 • Platformy dla niepełnosprawnych

 

Platformy o udźwigu do 350 kg (opcja 500 kg) , ilość przystanków do 5 i wysokość podnoszenia do 13,8 m. Kabina może być w wykonaniu przelotowym. Dźwig ma drzwi wychylne ręczne. Aby zainstalować platformę należy zapewnić jedynie 100 mm dla podszybia (150 mm dla modelu XL i udźwigu 500 kg) i 2450 mm dla nadszybia.

 

 • Platformy dźwigowe

 

Platformy dźwigowe są idealnym rozwiązaniem, zapewniającym zwiększony dostęp we wnętrzach budynków. Prosta konstrukcja ułatwia instalację w budynkach o ograniczonych powierzchniach. W połączeniu z szeregiem opcji akcesoriów oferujemy doskonałe możliwości dostosowania platformy do architektury otoczenia.

 

 • Tablice sterowe

 

Nasza firma obecnie posiada w swojej ofercie sterowania typ SD 4. Wszystkie sterowania charakteryzują się bardzo dużą ilością funkcji oraz doskonałą jakością wykonania. Nasze sterowania w standardzie posiadają zjazd pożarowy ( ilość scenariuszy pożarowych tyle ile przystanków). Ponadto nasze sterowania posiadają szereg funkcji pozwalających obniżyć zużycie energii oferowanych przez naszą firmę dźwigów.

 

zapytanie ofertowe